Nejkrásnější záchod na světě?

Květen, 6, 2013 / 0 comments

Musíte ho vozit stále sebou. Můžete si ho dát na to nejhezčí místo, které najdete. Každé ráno je o něj boj, ale po zbytek dne se mu všichni obloukem vyhýbají. Když je člověku zle, nikdy ho v tom nenechá. Kdo je to? Ano, jak už nadpis napověděl, je to záchod.

Možná vám nesedí, že je potřeba ho stále vozit sebou. A na žádné místo si ho taky nedáváte, prostě má svý pevný místo v předsíni nebo koupelně a tam zkrátka je. Ale řeč je o trochu jiném záchodu. O plechové krabici s nasazovacím prkýnkem a trochou chemie, kterou sebou musí vézt každá vodácká výprava do Grand Canyonu. Těch pravidel nejen týkajících se záchodu je tam víc, ale o tom tu psát nemám v plánu a ani nechci.

Nejkrásnější záchod světa

Možná to na první přečtení zní divně, ale právě díky tomuto pravidlu kdekoli člověk v Grand Canyonu zakempuje, tam je absolutně čisto a nevypadá to tam jako … v Čechách v lese u kempu 🙂

A navíc, my si dávali extra záležet na výběru místa. Musím říct, že takové výhledy každé ráno mi opravdu chybí, ať už na kilometrové červené stěny kaňonu, nebo na vycházející slunce, či třeba na peřej na Coloradu. Položené pádlo znamenalo volno, zapíchnuté pádlo znamenalo obsazeno. Jednoduché.

Nejkrásnější záchod světa

Ale ani tady nebylo každý den posvícení a ne pokaždé bylo možné najít místo dostatečně schované, oddělené, za kamenem, stromem, křovím… Zase ale v takovém případě ani nebylo potřeba pádlo. A když musíš…

Nejkrásnější záchod světa

Chtěli byste vytištěný záchod v Grand Canyonu jako plakát nebo fotoobraz přes celé dveře na váš záchod? I fotografie, které najdete zde ve „Fotopostřezích“, je možno objednat. Akorát místo čísla snímku je potřeba mi poslat odkaz ve kterém článku která fotka 🙂 Díky za návštěvu!

Pokud se Vám mé fotky líbí, budu moc vděčný za sdílení pomocí tlačítek níže :o)

Tagy: , , , , ,

Leave a Reply

Post Comment

close
Facebook IconTwitter IconGoogle+ profilGoogle+ profilGoogle+ profil