Autorské fotoobrazy

Nabízím možnost objednat jednotlivé snímky jako fotoobraz ať už tištěný na fotopapír nebo na plátno. V případě zájmu o kterýkoli snímek mi napište (každá fotografie má své číslo) a domluvíme se. Ceny vidíte zde o pár řádek níž.

Na fotky můžete kouknout na úvodní straně, nebo můžete vybrat v podstatě jakoukoli zde na webu, na facebooku, na mém 500px profilu…

Dárkové poukazy

Chcete fotoobraz někomu darovat, ale nemůžete si vybrat? Není nic jednoduššího, než nechat vybrat obdarovaného! Připravím a pošlu vám poštou poukaz na jakoukoli hodnotu od 500kč. V případě poukazu nad 3000kč dostanete navíc kalendář na příští rok zdarma! (a co s ním dál uděláte – jestli si ho necháte nebo jestli ho také darujete, to je čistě na vás 🙂 ).

Foto obrazy – tisk na fotopapír, podlep a laminace

V základní verzi jsou fotoobrazy dodané podlepené na Kapa desce, zalaminované (tím je zajištěna vysoká odolnost a možnost otírat prach z obrazu vlhkým hadrem bez rizika zničení fotografie) a s očkem pro háček na zadní straně. Třešničkou na dortu je pak zarámování fotky (fotky rámuji osobně a pouze do značkových luxusních hliníkových rámů Nielsen). Na ceny rámů se nevztahují žádné Foto-Tom slevy ani akce.

60 x 40 cm – 1790 Kč (s rámem Nielsen + 490 Kč)
90 x 60 cm – 2790 Kč (s rámem Nielsen + 690 Kč)
příplatek za exkluzivitu – 8900 Kč (o co jde viz následující odstavec)

Další rozměry a varianty na zeptání. Jsou možné i menší tisky, ale i pro menší interiéry doporučuji minimálně rozměr 60 x 40, při kterém skutečně vynikne motiv na fotografii. S každým zarámovaným fotoobrazem odesílám také podepsaný certifikát s číslem fotografie. Žádné fotky neprodám více než 20 kusů zarámovaných fotoobrazů. Co to znamená? Že budete mít doma originál podepsaný fotoobraz, který může mít maximálně dalších 19 lidí na světě. Chcete být jediní? Pak je cena stejná jako výše uvedené + 8900 Kč.

Foto obrazy – tisk na plátno

Tisk na umělecké bavlněné plátno (Canon Water Art resistant canvas) + natažení na dřevěný blind rám (smrk/borovice, rám není vidět, je celý překryt nataženým plátnem s fotografií). Teoreticky možno až do rozměru 100cm na 200cm.

60×40 – 1690 Kč
90×60 – 2690 Kč

Je to moc drahé? Navrhněte cenu!

Nemyslím si, že by to bylo drahé. Ale ne všichni určitě musí mít stejný názor jako já. Pokud se Vám mé ceny nelíbí, navrhněte Vaší cenu a fotka je Vaše za tolik, kolik řeknete! Za toto dostanete pouze fotografii v digitální podobě a tisk + zarámování již bude Vaše starost. Nevýhoda pro Vás je, že si to budete muset sami zařídit, oběhat a pohlídat si kvalitu tisku. Ale někomu to možná bude vyhovovat víc 🙂

Takto je možné zakoupit pouze jednu fotografii na osobu za týden a fotku dostanete s licencí k jednorázovému nekomerčnímu tisku. = Jednou si jí vytisknete a pověsíte si jí v pokoji nebo jí vytištěnou darujete strýčkovi. Pokud jí budete chtít vytisknout znovu pro někoho, znovu Vás to bude stát Vámi navrženou cenu. Toto se nevztahuje na další prodej ani jakékoli jiné komerční použití, ale ani na použití na Vašem webu, facebooku a kdekoli jinde! Chcete-li fotku dát na facebook, vyfoťte jí, jak jí to sluší zarámované ve Vašem pokoji a to sdílejte 🙂

Že jsem padl na hlavu? Možná jo 🙂 Ale žiju ve světě, kde si lidé důvěřují a věřím i Vám, že toho nezneužijete a budete féroví. Když mohou fungovat restaurace, kde lidé platí kolik chtějí, proč by to nemohlo platit u fotek? Naprosto respektuji, že pro každého může má práce mít úplně jinou cenu, jinou hodnotu. Těším se na Vaše zprávy!

ceny jsou konečné (bez poštovného), nejsem plátce DPH

Pro obchodníky: Máte zájem tyto fotoobrazy prodávat ve svém obchodě? Napište, mám připravené zajímavé podmínky i pro obchodníky.

Pokud se Vám stránka líbí, budu moc rád za sdílení či za palec :o) A pokud se stanete fanoušky na Facebooku, dozvíte se o všech novinkách!

     
close
Facebook IconTwitter IconGoogle+ profilGoogle+ profilGoogle+ profil