Autorské fotoobrazy

Nabízím možnost objednat jednotlivé snímky jako fotoobraz ať už tištěný na fotopapír nebo na plátno. V případě zájmu o kterýkoli snímek mi napište (každá fotografie má své číslo) a domluvíme se. Ceny vidíte zde o pár řádek níž.

Na fotky můžete kouknout na úvodní straně, nebo můžete vybrat v podstatě jakoukoli zde na webu, na facebooku, na mém 500px profilu…

Dárkové poukazy

Chcete fotoobraz někomu darovat, ale nemůžete si vybrat? Není nic jednoduššího, než nechat vybrat obdarovaného! Připravím a pošlu vám poštou poukaz na jakoukoli hodnotu od 500kč. V případě poukazu nad 3000kč dostanete navíc kalendář na příští rok zdarma! (a co s ním dál uděláte – jestli si ho necháte nebo jestli ho také darujete, to je čistě na vás 🙂 ).

Foto obrazy – tisk na fotopapír, podlep a laminace

V základní verzi jsou fotoobrazy dodané podlepené na Kapa desce, zalaminované (tím je zajištěna vysoká odolnost a možnost otírat prach z obrazu vlhkým hadrem bez rizika zničení fotografie) a s očkem pro háček na zadní straně. Třešničkou na dortu je pak zarámování fotky (fotky rámuji osobně a pouze do značkových elegantních hliníkových rámů Nielsen, profily 269, 01, 02. Barvy dle domluvy, jiné profily případně také.). Na ceny rámů se nevztahují žádné Foto-Tom slevy ani akce.

60 x 40 cm – 2290 Kč (s rámem Nielsen + 690 Kč)
90 x 60 cm – 3290 Kč (s rámem Nielsen + 890 Kč) – doporučuji (ani ne tak kvůli ceně, jako kvůli vzhledu)
příplatek za exkluzivitu + 12900 Kč (o co jde viz následující odstavec)

Další rozměry a varianty na zeptání. Jsou možné i menší tisky, ale i pro menší interiéry doporučuji minimálně rozměr 60 x 40, při kterém skutečně vynikne motiv na fotografii. Pokud ale chcete, aby každému kdo k Vám přijde na návštěvu padla brada až na zem, doporučuji rozměr 90 x 60. Sám mám fotky doma také v tomto rozměru a i když to víc stojí, stojí to rozhodně za to (po domluvě mohu v Praze ukázat).

S každým zarámovaným fotoobrazem odesílám také podepsaný certifikát s číslem fotografie. Žádné fotky neprodám více než 20 kusů zarámovaných fotoobrazů. Co to znamená? Že budete mít doma originál podepsaný fotoobraz, který může mít maximálně dalších 10 lidí na světě. Chcete být jediní? Pak je cena stejná jako výše uvedené + 12900 Kč.

Foto obrazy – tisk na plátno

Tisk na umělecké bavlněné plátno + natažení na dřevěný blind rám (smrk/borovice, rám není vidět, je celý překryt nataženým plátnem s fotografií). Teoreticky možno až do rozměru 100cm na 200cm.

60×40 – 2190 Kč
90×60 – 3190 Kč

 

ceny jsou konečné (bez poštovného), nejsem plátce DPH

Pro obchodníky: Máte zájem tyto fotoobrazy prodávat ve svém obchodě? Napište, mám připravené zajímavé podmínky i pro obchodníky.

Pokud se Vám stránka líbí, budu moc rád za sdílení či za palec :o) A pokud se stanete fanoušky na Facebooku, dozvíte se o všech novinkách!

     
close
Facebook IconTwitter IconGoogle+ profilGoogle+ profilGoogle+ profil