Fotografie Grand Canyon, Colorado 2013

V únoru 2013 jsem měl štěstí a mohl jsem spolu s dalšími 15ti lidmi proplout celým Grand Canyonem po Colorado river ve státě Arizona. Navíc jsem byl „fotografem výpravy“, takže z cesty mám i pár fotek 😉 Sjeli jsme 450km (já na kajaku, dále jel ještě jeden kajak, 2 klasické rafty a 2 „nákladní zásobovací“ rafty) a měli jsme na to 18 dní.

Grand Canyon asi není třeba příliš představovat, i když o zajímavostech a unikátnostech GC stále vychází i celé knihy! My jeli z Lees Ferry do Pearce Ferry, tedy komplet celý kaňon až za hranici národního parku. Z akce budou i nějaké další výstupy v médiích, chystám krátké video a samozřejmě fotky které tu přibyly je možné objednat také jako fotoobrazy, eventuelně kalendáře. Některé zde zveřejněné fotky mají i svou verzi k tisku na výšku, pouze tu nejsou vystavené. V případě zájmu o některou fotku, dotazu nebo třeba i zájmu o článek nebo živé vyprávění mi stačí napsat 😉

Hlavní partner celé výpravy: Mou cestu ještě podpořily firmy:
Adrenaline centre logo Hannah logo Drift logo Panenka Paddles logo

 

Doporučuju prohlížet na obrazovce televize nebo grafickém monitoru, pak si teprve užijete barvy Grand Canyonu naplno 🙂 (po rozkliknutí fotky jí lze ještě zvětšit kliknutím na značku v pravém horním rohu)

A pár tak trochu netradičních fotek pořízených kamerou na helmě nebo na zádi kajaku můžete prohlédnout na Facebooku.

(Fanouškem Foto-tom webu se můžete stát tu
) Pokud se Vám fotky líbí, budu moc rád za sdílení či za palec :o) A pokud se stanete fanoušky na Facebooku, dozvíte se o všech novinkách zde!
close
Facebook IconTwitter IconGoogle+ profilGoogle+ profilGoogle+ profil