Fotografie Srí Lanky, fotoobrazy

To se nám tak jednou podařilo koupit letenky za celkem rozumnou cenu na přelom roku – tedy jsme na Srí Lance strávili Vánoce a Silvestra. Zvlášť Silvestr byl hodně netradiční – o tom se rozepíšu někdy ve fotopostřezích. Tedy ono i Vánoce nebyly tradiční – abyste si snad nemysleli, že každý Štědrý den trávím na pláži a pojídám čerstvé dobroty z moře ;-). Srí Lanka je ostrůvek ve tvaru kapky hned pod Indií, ale ve srovnání s Indií je to země o něco klidnější s ještě víc pálivým jídlem. Pro normálního Evropského smrtelníka nepřipadalo v úvahu jíst v místní restauraci „málo“ pálivé jídlo. Nepálivé většinou znamenalo, že už míra pálivosti půjde přežít. Ale nenechte se odradit, Srí Lanka je nádherná země.

Projeli jsme jak středozemí, tak jižní pobřeží, úplný sever jsme vynechali. Na Srí Lance si najde každý své – šnorchlování u korálových útesů, nějaké to chození po kopcích (například na poutní Adamovu horu po 5000 schodech do nadmořské výšky 2243 m.n.m.), safari a pozorování slonů nebo třeba pozorování všudypřítomných opic. Však ony fotky mluví za vše.

(na Facebooku můžete sledovat nově vznikající fotogalerii, kde budou i fotky, které tady na webu nejsou a hlavně budou doplněné povídáním! Každý den jedna nová fotka, moji milí fanoušci nezmeškají ani jednu)

(Fanouškem Foto-tom webu se můžete stát tu
) Pokud se Vám fotky líbí, budu moc rád za sdílení či za palec :o) A pokud se stanete fanoušky na Facebooku, dozvíte se o všech novinkách zde!
close
Facebook IconTwitter IconGoogle+ profilGoogle+ profilGoogle+ profil