Info – Tomáš Mähring Photography

Za fotku děkuju Ulče :-)
Za fotku děkuju Ulče

Většina snímků i videí zde na webu pochází z mých všemožných cest po světě. Ať už z delších „výletů“ na Nový Zéland (12 měsíců, byl jsem zde celkem třikrát, zatím), do Norska (13 měsíců, celkem 9 výletů, zatím), do Indie a Nepálu (2 měsíce), Austrálie – Tasmánie (měsíc, jednou),  USA – 18ti denní vodácká expedice do Grand Canyonu, Střední Ameriky (2 měsíce a 2 výlety, Guatemala, Belize, Mexiko a Honduras), na Srí Lanku (měsíc a jednou) nebo třeba na Balkán (myšleno Bosna, Albánie, Černá hora, pár měsíců to dohromady už taky je, výletů 20?). A nebo z kratších cest po Evropě s kajakem i bez něj, z koncertů a akcí v ČR nebo třeba z focení nových Hannah kolekcí.

Mimochodem, aktuálně jsem na rok v Kanadě, viz projekt 365 🙂

K focení, natáčení a v podstatě i cestování jsem se dostal hlavně díky závislosti na divoké vodě a pádlování, ať už jen tak s kamarády na kajaku, nebo s lidmi na raftu jako průvodce cestovních kanceláří (CK Smart travel, CK Adrenaline Centre, CK Adventura). S vodou jsem začal v 10ti letech a od té doby nejde přestat. Větší cestování začalo drobet později, ale přestat taky nejde. I proto jsem v roce 2006 rozjel s partičkou web www.H2Omaniaks.com, kam píšeme o našich výletech nejen „za vodou“.

A focení? Začalo výtvarnou třídou na základce, keramikou, kreslením, focením na černobílé filmy a vyvoláváním si jich…a cestováním, copak to jde někam jet a nefotit? Pokračovalo to brigádou v České televizi ve zpravodajství, spoluprací s redakcemi sportu a s cestovatelským pořadem Objektiv až do současné situace, kdy mě natáčení a focení v kombinaci s průvodcováním živí … A co fotím nejradši? Všechno, co mě baví a co se mi líbí, všude, kde je hezky. A že těch míst je!

Dost řečí, můžete mrknout na jednotlivé galerie (stačí najet myšítkem na „Foto“ a rozbalí se další menu), na videa, reportáže či krátké filmy co jsem doposud vytvořil, sestříhal a natočil a pokud byste měli zájem o nějakou z fotek v tištěné a zarámované verzi, dozvíte se víc informací v části fotoobrazy. Pokud byste snad měli zájem mi cokoli sdělit, měli byste zájem o focení, nebo byste rádi některou z fotek použili, tak prosím sem. Použití jakékoli fotografie z tohoto webu bez mého vědomí a souhlasu je zakázáno. S domluvou nemám problém 😉

Tak děkuji za návštěvu, přeji hezkou podívanou a dobré světlo!

Tom

PS: Pro facebooku-chtivé klik zde. (semtam nějaká fotozajímavost, semtam novinka zde na webu, semtam nová fotka, akce…)

Pokud se Vám stránka líbí, budu moc rád za sdílení či za palec :o) A pokud se stanete fanoušky na Facebooku, dozvíte se o všech novinkách!