Fotografie Norska, fotoobrazy

Norsko, země trollů, vodopádů a v létě věčného slunce. Norsko je takovým mým „letním domovem“, protože tu pravidelně celý červenec a půlku srpna provozujeme českou raftovou základnu na řece Sjoa cestovní kanceláře SMARTtravel. A když zrovna máme volno a neraftujeme, tak vezmeme kajaky, auto a jedeme se toulat po Skandinávii. Toulat a samozřejmě pádlovat! 😉

O Norsku jsem s naším raftařským teamem natočil krátký dokumentPráce snů aneb raftguidem na české raftové základně v Norsku na řece Sjoa„. Ve filmu se dozvíte, jak takové raftování probíhá, jak to vnímáme my z pohledu průvodců a proč že nás to vlastně pořád dokola baví. Film vznikl také k 20. výročí fungování této raftové základny. A je ke shlédnutí i zde na webu v části video.

Z pohledu fotografického je Norsko prostě dokonalé. Krásná krajina, úžasná příroda, vodopády, nespoutané řeky… Snad jediná nevýhoda takovéhoto trávení léta je, že ráno umí být i mráz. Což zvlášť když se člověk musí převlékat do mokrého oblečení a jít raftovat na ledovou řeku Sjoa, není vždy nejpříjemnější. Ale důležité je uvědomit si, že „zima je jen pocit„!! (a toto pravidlo následuje x pravidel z takzvaného desatera guida, které absolutně vylučuje, že by guid mohl něco nezvládat).

(Fanouškem Foto-tom webu se můžete stát tu
) Pokud se Vám fotky líbí, budu moc rád za sdílení či za palec :o) A pokud se stanete fanoušky na Facebooku, dozvíte se o všech novinkách zde!
close
Facebook IconTwitter IconGoogle+ profilGoogle+ profilGoogle+ profil