Foto-Tom Kalendáře 2016

Je to tu přátelé. Konec roku se blíží a je nejvyšší čas začít řešit 1) dárky a za 2) kalendář na příští rok. Mám pro vás řešení obou problémů! 😉

Někteří již možná sledujete můj projekt 365 dní v Kanadě, 365 fotek a říkáte si, proč není Kanada jako kalendář? Protože Kanada je takovým „mixem“ Norska a Zélandu, protože ty země mám moc rád a protože Kanada bude 2017.

Ještě vás čeká jedna zákeřnost. Kalendář (velikost A3, další podrobnosti u objednávky) nelze objednat pouze jeden, ale dva (a případně víc) – proč? No přeci kombinace Zéland a Norsko 🙂 (lze i 2 stejné). A když objednáte dva, máte hned víc možností co s nimi:
1) jeden pro sebe a jeden jako dárek
2) oba jako dárek (kámoš a máma)
3) oba pro sebe (jeden do obýváku a druhý nad postel nebo do kanclu)
4) cokoli dalšího co vás napadne

Cena dvojice kalendářů je 650 Kč a objednávat lze pouze do 2.12.! Takže šupšup!

A navíc každý, kdo si letos ode mě kalendář koupí, se může zúčastnit soutěže o odolný mobil Cat® B30!

PS: A pokud někdo skutečně trvá pouze na jednom kusu, tak jeden je možné objednat za pevnou cenu 350 Kč (na toto neplatí jakýkoli slevový kód). Jen v objednávacím formuláři připište do poznámky, že pouze jeden a který.

PPS: V obchoďácích určitě najdete levnější kalendáře, možná i větší a nevím jaký, ale vytisklo se jich desetitisíce a fotky v nich jsou z fotobanky. Chcete-li něco netuctového, originálního a s příběhem, pak jsou tu ty moje – každá moje fotka má příběh 🙂

Objednávky kalendářů přijímám ještě:

 
motionmailapp.com

Prohlédnout všechny fotky kalendáře? (klikni)

 

Prohlédnout všechny fotky kalendáře? (klikni)


Pokud se Vám stránka líbí, budu moc rád za sdílení či za palec :o) A pokud se stanete fanoušky na Facebooku, dozvíte se o všech novinkách!

     
close
Facebook IconTwitter IconGoogle+ profilGoogle+ profilGoogle+ profil