Ostatní

V části ostatní najdete ostatní fotogalerie 😉

Koncerty – fotky z koncertů, převážně z mých oblíbených rockových kapel. Nebráním se samozřejmě ale ani focení jiných hudebních stylů či jiných akcí. Ale na koncert s tvrdou muzikou semtam rád zajdu i bez foťáku, pustím si jí doma třeba k upravování fotek a tak.

Černobílo – v kategorii černobílo nenajdete jen černobílé fotografie, jak by se mohlo na první pohled na název zdát, ale najdete tu snímky „nebarevné“, tedy i když bude odstín fotografie v jedné jiné barvě než jen černobílé. No, těžko vysvětlovat, koukněte sami 😉

Neurčito – to jsem si to na sebe teda pochystal. Jestli jsem měl problém popsat „černobílo“, tak neurčito je zkrátka vše neurčité, je to takový mix snímků, které si myslím, že jsou zajímavé, ale většinou zároveň nejsou nic určitého, aby mohly přijít do jiné kategorie.

Zvířata – v kategorii fotek zvířat je to naopak vše jasné, prostě tady najdete fotografie zvířat. Občas se totiž nějaké zviřátko někde podaří cvaknout a tak si zasloužili vlastní fotogalerii.

Produkty – v části produkty nenajdete úplně klasické produktové fotografie, ale spíš snímky produktů, které semnou někde cestovaly. Samozřemě většinou focené za účelem reklamy a použití v reklamě. Takže tyto fotky se pak objevují v katalozích, reklamách, na bannerech, jako výzdoba prodejen atd.