Na skok na Vancouver Islandu

Červenec, 10, 2016 / 0 comments

Fotkám z našeho nedávného výletu na Vancouver Island rozhodně limit jedna na den v rámci projektu „365 dní v Kanadě, 365 fotek“ nestačil a tak tady je doplňková fotogalerie. Na ostrov jsme se připlavili trajektem do městečka Nanaimo a z toho vyrazili směrem na hlavní město Britské Kolumbie – Victoria.

Ve Victorii jsme si dali krátký výlet na pobřeží, viděli (a vyfotili) našeho prvního mývala a večer jsme jeli pozorovat velryby. Výprava velrybářská zdařila se, protože jsme viděli rodinku asi 6ti kosatek a nejsem si jistý, kdo byl zvědavější, jestli my nebo oni, protože po nás pokukovaly úplně stejně jako my po nich.

Z Victorie jsme pokračovali do Tofina, oblíbeného surfařského městečka se spoustou pláží. Zrovna ale nebyly žádné vlny, takže surfaře jsme neviděli žádné. Z Tofina jsme se pak přesunuli zpět na východní pobřeží ostrova, pocourali jsme ještě po pobřeží – protože přeci jen moře je moře a to ve Whistleru nemáme. A odpoledním trajektem jsme vyrazili zase zpět na pevninu. Nechci tu psát dlouhé romány, fotky řeknou podstatně víc.

A na závěr připomínám, že už od 14. září začnu zde na webu vydávat jednou týdně naše kanadské příběhy – co den to fotka + pár řádek textu, které do teď mohli sledovat pouze Ti, co se včas přihlásili k odběru mých kanadských 365 emailů. Nechceš-li nic nechávat náhodě, přihlaš se tu (najdeš tam i názory těch, co fotky a texty dostávali emailem přímo z Kanady) a jakmile vyjde první díl, pošlu Ti emailem upozornění – každý týden včetně bonusové 8. fotky ke stažení jako pozadí na plochu monitoru. Navíc se můžeš zúčastnit soutěže o hromadu hodnotných cen! Odběr samozřejmě půjde kdykoli zrušit.

Pokud se Vám mé fotky líbí, budu moc vděčný za sdílení pomocí tlačítek níže :o)

Tagy: , , , , ,

Leave a Reply

Post Comment