63-15-11-DSC_8263_DxO

Prosinec, 11, 2016 / 0 comments

63/365 Jdete po ulici, koukáte po výlohách a hle! Studio rádia, který nám každé ráno hraje v autě cestou do práce a pak i v práci. Přímo z ulice vidíte na moderátorku, nikdo jiný tam ani není. Chtěl jsem na ní jít dělat opičky a rozesmívat jí + si pustit co zrovna říká a čekat, jestli se udrží nebo vybouchne smíchy do vysílání, ale Pája mi to zakázala :-) (ale kdybyste viděli, co se děje v zákulisí zpráv, sportu a počasí v ČT! To je fakt masakr, co moderátoři ustojí s vážnou tváří, když třeba sporťák rozesmívá počasáře. A taky jak to zvládnou, když už tu vážnou tvář neudrží. Jakože kolikrát jsem musel ze zákulisí studia ven, protože výbuch smíchu byl nevyhnutelný. Joo, to byly časy, mé českotelevizní asistento-režisérské kariéry)

63/365 Jdete po ulici, koukáte po výlohách a hle! Studio rádia, který nám každé ráno hraje v autě cestou do práce a pak i v práci. Přímo z ulice vidíte na moderátorku, nikdo jiný tam ani není. Chtěl jsem na ní jít dělat opičky a rozesmívat jí + si pustit co zrovna říká a čekat, jestli se udrží nebo vybouchne smíchy do vysílání, ale Pája mi to zakázala 🙂

(ale kdybyste viděli, co se děje v zákulisí zpráv, sportu a počasí v ČT! To je fakt masakr, co moderátoři ustojí s vážnou tváří, když třeba sporťák rozesmívá počasáře. A taky jak to zvládnou, když už tu vážnou tvář neudrží. Jakože kolikrát jsem musel ze zákulisí studia ven, protože výbuch smíchu byl nevyhnutelný. Joo, to byly časy, mé českotelevizní asistento-režisérské kariéry)

Pokud se Vám mé fotky líbí, budu moc vděčný za sdílení pomocí tlačítek níže :o)

Leave a Reply

Post Comment