62-14-11-DSC_8262_DxO

Prosinec, 11, 2016 / 0 comments

62/365 To si takhle ráno snídáme a najednou vidím z okna, že si přímo k našemu baráku pochoduje medvídě. V tu ránu jsme s Pájou u okna a pozorujem ho, beru do ruky foťák - nastavený od večera na focení receptů s objektivem na recepty - a cvakám alespoň něco. Následně jsme se dozvěděli, že to byl sirotek, který se tu už takhle poflakoval delší dobu. Ještě v sobotu odpoledne ho odchytila organizace Bearsmart, protože sám by zimu nejspíš nepřežil a umřel by hlady. Takovej roztomilej chlupáč, teď ho čeká zima bez starostí někde, kde se o něj postarají.

62/365 To si takhle ráno snídáme a najednou vidím z okna, že si přímo k našemu baráku pochoduje medvídě. V tu ránu jsme s Pájou u okna a pozorujem ho, beru do ruky foťák – nastavený od večera na focení receptů s objektivem na recepty – a cvakám alespoň něco.

Následně jsme se dozvěděli, že to byl sirotek, který se tu už takhle poflakoval delší dobu. Ještě v sobotu odpoledne ho odchytila organizace Bearsmart, protože sám by zimu nejspíš nepřežil a umřel by hlady. Takovej roztomilej chlupáč, teď ho čeká zima bez starostí někde, kde se o něj postarají.

Pokud se Vám mé fotky líbí, budu moc vděčný za sdílení pomocí tlačítek níže :o)

Leave a Reply

Post Comment