60-12-11-DSC_0530

Prosinec, 11, 2016 / 0 comments

60/365 Čtvrtek už se zase normálně maká. A já už tu dlouho nedával žádný pracovní příspěvek. Říkal jsem si, že když se v ČR řekne "makám na stavbě", člověku se může vybavit ledasco. Tak stručně představím, s kým pracuju. Tohle je jediná dáma v týmu, Iby, má na starost naší obranu a ochranu, především před veverkama, který často moc ráda vyhlíží takhle z okna (jo, přesně ty veverky, který na vás - fotoemailo odběratele - koukají z plochy monitoru tenhle týden). Dál s námi pracuje jeden Japonec Hero a 3 Kanaďani. Hero je bajker. Mark je bajker a lyžař, trochu pokouší taky kajak (eskymáka se naučil podle youtube videí, za den). Superviser Dwayne je taky lyžař, snowboarďák, dřív telemarkista a Mike, basejumper, skydiver a wingsuitista, nedávno se vrátil z výletu do Malajsie, kde skákali v Kuala Lumpur z čeho se dalo, hustý videa ukazoval, fakt týpek. A pak ještě majitel firmy Axel, lyžař, běžec a nevím co ještě. Za ženu má přes 20 let Slovenku. Tož tak. Dále zase stručněji :)

60/365 Čtvrtek už se zase normálně maká. A já už tu dlouho nedával žádný pracovní příspěvek. Říkal jsem si, že když se v ČR řekne „makám na stavbě“, člověku se může vybavit ledasco. Tak stručně představím, s kým pracuju. Tohle je jediná dáma v týmu, Iby, má na starost naší obranu a ochranu, především před veverkama, který často moc ráda vyhlíží takhle z okna (jo, přesně ty veverky, který na vás – fotoemailo odběratele – koukají z plochy monitoru tenhle týden).

Dál s námi pracuje jeden Japonec Hero a 3 Kanaďani. Hero je bajker. Mark je bajker a lyžař, trochu pokouší taky kajak (eskymáka se naučil podle youtube videí, za den). Superviser Dwayne je taky lyžař, snowboarďák, dřív telemarkista a Mike, basejumper, skydiver a wingsuitista, nedávno se vrátil z výletu do Malajsie, kde skákali v Kuala Lumpur z čeho se dalo, hustý videa ukazoval, fakt týpek. A pak ještě majitel firmy Axel, lyžař, běžec a nevím co ještě. Za ženu má přes 20 let Slovenku. Tož tak. Dále zase stručněji 🙂

Pokud se Vám mé fotky líbí, budu moc vděčný za sdílení pomocí tlačítek níže :o)

Leave a Reply

Post Comment