46-29-10-DSC_8013

Říjen, 11, 2016 / 0 comments

46/365 Venku leje a žádná upršená fotka mě nenapadla, takže si uděláme další jídelní okénko. Ti, co byli v Austrálii nebo na Zélandě, nebo obecně prostě znají australské sušenky TimTam už začínají slintat a moc dobře vědí o čem bude řeč. Vám ostatním to prozradím - a kdyby se vám je povedlo v ČR nekde koupit, neváhejte ani minutu! (a pochlubte se nám tu kde!). Protože není snad nic lepšího, než TimTamka s odkousnutýma koncema a namočená do kafe s mlékem (i já nekafař na tom ujíždím!). Karamel a čokoláda v tunýlku uvnitř se tím trochu přirozteče a nasaje do sebe trochu kafe...a...jste v 7mém nebi. Díky Martinovi, že mě do tohoto dogastrorájedostávajícího tajemství kdysi zasvětil! Jo a to v pozadí, to je nové číslo magazínu Pique, místní whistlerské noviny, vychází každý čtvrtek, jsou zdarma a člověk tam najde jak nabídky práce, tak akce ve městě a nějaké další čtení. Místňáci to tu s oblibou čtou také.

46/365 Venku leje a žádná upršená fotka mě nenapadla, takže si uděláme další jídelní okénko. Ti, co byli v Austrálii nebo na Zélandě, nebo obecně prostě znají australské sušenky TimTam už začínají slintat a moc dobře vědí o čem bude řeč. Vám ostatním to prozradím – a kdyby se vám je povedlo v ČR nekde koupit, neváhejte ani minutu! (a pochlubte se nám tu kde!). Protože není snad nic lepšího, než TimTamka s odkousnutýma koncema a namočená do kafe s mlékem (i já nekafař na tom ujíždím!). Karamel a čokoláda v tunýlku uvnitř se tím trochu přirozteče a nasaje do sebe trochu kafe…a…jste v 7mém nebi. Díky Martinovi, že mě do tohoto dogastrorájedostávajícího tajemství kdysi zasvětil!

Jo a to v pozadí, to je nové číslo magazínu Pique, místní whistlerské noviny, vychází každý čtvrtek, jsou zdarma a člověk tam najde jak nabídky práce, tak akce ve městě a nějaké další čtení. Místňáci to tu s oblibou čtou také.

Pokud se Vám mé fotky líbí, budu moc vděčný za sdílení pomocí tlačítek níže :o)

Leave a Reply

Post Comment