43-26-10-DSC_0499

Říjen, 11, 2016 / 0 comments

43/365 Objevili jsme dobroty! Nechápu, že nám o Timovi Hortonsovi (tzv "Timmies") do teď nikdo neřekl. Je to něco mezi fastfoodem a kavárnou a ty mrňavý kulatý koblížci jsou úplně super! Třeba jablečno-skořicová příchuť nás dohání k šílenství. A největší radost? Je to levný! Jakože 50 Timbits, jak se ty koulokoblížky jmenují, stojí 8,69 CAD! Mňam, než se nám přejedí, asi nahradí kupovaný sušenky, který stejně vyjdou dráž.. A až se nám přejedí, začnem zkoušet všechny příchutě jejich donutů. Tim Hortons byl kanadský reprezentant v hokeji, v roce 1964 otevřel první kavárnu. Od té doby jich je v Kanadě víc než 3360 a 8 z 10ti prodaných šálků kávy je právě odsud (ale kafe moc dobrý nemají). Pokud se vás v Kanadě někdo zeptá "Nezajdeme na kávu", automaticky se předpokládá, že do nejbližšího Tima. Největší pecka? Máme ho 5 minut od domu! Aááá sakra... Máte na ně chuť? Jdu si jednu zobnout, už fakt poslední dneska.

43/365 Objevili jsme dobroty! Nechápu, že nám o Timovi Hortonsovi (tzv „Timmies“) do teď nikdo neřekl. Je to něco mezi fastfoodem a kavárnou a ty mrňavý kulatý koblížci jsou úplně super! Třeba jablečno-skořicová příchuť nás dohání k šílenství. A největší radost? Je to levný! Jakože 50 Timbits, jak se ty koulokoblížky jmenují, stojí 8,69 CAD! Mňam, než se nám přejedí, asi nahradí kupovaný sušenky, který stejně vyjdou dráž.. A až se nám přejedí, začnem zkoušet všechny příchutě jejich donutů.

Tim Hortons byl kanadský reprezentant v hokeji, v roce 1964 otevřel první kavárnu. Od té doby jich je v Kanadě víc než 3360 a 8 z 10ti prodaných šálků kávy je právě odsud (ale kafe moc dobrý nemají). Pokud se vás v Kanadě někdo zeptá „Nezajdeme na kávu“, automaticky se předpokládá, že do nejbližšího Tima. Největší pecka? Máme ho 5 minut od domu! Aááá sakra… Máte na ně chuť? Jdu si jednu zobnout, už fakt poslední dneska.

Pokud se Vám mé fotky líbí, budu moc vděčný za sdílení pomocí tlačítek níže :o)

Leave a Reply

Post Comment