33-16-10-DSC_0450

Říjen, 11, 2016 / 0 comments

33/365 Je to tu! Můj první šek v životě. Na Zélandě posílali peníze na účet, v Kanadě platí dost často šeky. Výplata tu je standartně jednou za 14 dní a dává se následující pátek (takže v den, kdy jsem šek dostal už mám napracováno dalších 5 dní). Šek šoupnete do bankomatu a on z něj udělá dolary a šoupne je na příslušný účet, jednoduchý jak facka. Už bylo na čase, doufejme, že teď už se odliv peněz z našich českých účtů zastaví a začne to přibývat. Pro zajímavost, začátek zde na místě nás každého přišel asi na 50 tisíc (+ letenky, + celoroční pojištění, + poplatek za vízum a další výdaje v ČR). Ale velkou část z těchto výdajů dělá auto, bez kterého se tu člověk prostě nepohne. (auto 2500 CAD, celoroční pojištění auta 1700 CAD).

33/365 Je to tu! Můj první šek v životě. Na Zélandě posílali peníze na účet, v Kanadě platí dost často šeky. Výplata tu je standartně jednou za 14 dní a dává se následující pátek (takže v den, kdy jsem šek dostal už mám napracováno dalších 5 dní). Šek šoupnete do bankomatu a on z něj udělá dolary a šoupne je na příslušný účet, jednoduchý jak facka.

Už bylo na čase, doufejme, že teď už se odliv peněz z našich českých účtů zastaví a začne to přibývat. Pro zajímavost, začátek zde na místě nás každého přišel asi na 50 tisíc (+ letenky, + celoroční pojištění, + poplatek za vízum a další výdaje v ČR). Ale velkou část z těchto výdajů dělá auto, bez kterého se tu člověk prostě nepohne. (auto 2500 CAD, celoroční pojištění auta 1700 CAD).

Pokud se Vám mé fotky líbí, budu moc vděčný za sdílení pomocí tlačítek níže :o)

Leave a Reply

Post Comment