153

Únor, 4, 2017 / 0 comments

153/365 - Slíbil jsem, že prozradím pár způsobů, jak lze použít projektor: 1) Program krb v obýváku. Výhody: není potřeba přikládat; do ohně můžete koukat do nekonečna; nečmoudí; nepotřebujete čistit komín. Nevýhody: nejde od toho teplo; možná je to trochu úchylný. 2) Program obří akvárko v ložnici. Výhody: ryby není potřeba krmit; není potřeba akvárko čistit; když vás ryby začnou štvát, tak je jen vypnete; "auto-sleep" funkce se hodí, pokud chcete se šplouchající vodou a pozorováním podmořského světa usínat. Nevýhody: když na ryby zaklepete, neleknou se; možná je to trochu úchylný. 3) Program fotoobraz v pracovně. To by bylo, abych si tu taky nepřihřál polívčičku. Výhody: žádné. Nevýhody: když si budete moje fotky pouštět jen takhle elektronicky (a je úplně fuk jestli projektor nebo monitor), nikdy nepoznáte krásu vytištěného zarámovaného fotoobrazu na zdi, který je vidět i ve dne a nepotřebuje k provozu elektriku. Jen zkrátka visí a dělá parádu. To jen tak aby bylo jasno - všechny moje fotky jde objednat a zakoupit jako fotoobrazy :-) 4) Program okno do kosmíru v kuchyni. Výhody: když vás omrzí pozorovat veverky nebo medvědy za oknem, můžete pozorovat cokoli co najdete na youtube (my si tady zrovna pustili Evropu, abychom nezapomněli, jak vypadá); vysoce efektivní v noci, kdy v opravdovém okně vedle je jen černo; ačkoli je okno otevřené, netáhne s ním i když je venku mráz; dovnitř nelítají komáři a ani v tomhle případě mezigalaktický bordel. Nevýhody: Možná je to trochu úchylný. Jeden projektor a tolik radosti, co? :) Máte ještě nějaký další tip na využití? Sem s ním! PS: Jo jediný co mě na týhle naší nový radosti trochu štve, že jeho chlazení je dost hlučný, takže když ho náhodou využijeme tak, jak se projektory normálně používají - na film, tak k filmu trochu hučí. Ale člověk si zvykne a začne to po chvíli ignorovat.

153/365 – Slíbil jsem, že prozradím pár způsobů, jak lze použít projektor:

1) Program krb v obýváku.
Výhody: není potřeba přikládat; do ohně můžete koukat do nekonečna; nečmoudí; nepotřebujete čistit komín.
Nevýhody: nejde od toho teplo; možná je to trochu úchylný.

2) Program obří akvárko v ložnici.
Výhody: ryby není potřeba krmit; není potřeba akvárko čistit; když vás ryby začnou štvát, tak je jen vypnete; „auto-sleep“ funkce se hodí, pokud chcete se šplouchající vodou a pozorováním podmořského světa usínat.
Nevýhody: když na ryby zaklepete, neleknou se; možná je to trochu úchylný.

3) Program fotoobraz v pracovně. To by bylo, abych si tu taky nepřihřál polívčičku.
Výhody: žádné.
Nevýhody: když si budete moje fotky pouštět jen takhle elektronicky (a je úplně fuk jestli projektor nebo monitor), nikdy nepoznáte krásu vytištěného zarámovaného fotoobrazu na zdi, který je vidět i ve dne a nepotřebuje k provozu elektriku. Jen zkrátka visí a dělá parádu. To jen tak aby bylo jasno – všechny moje fotky jde objednat a zakoupit jako fotoobrazy 🙂

4) Program okno do kosmíru v kuchyni.
Výhody: když vás omrzí pozorovat veverky nebo medvědy za oknem, můžete pozorovat cokoli co najdete na youtube (my si tady zrovna pustili Evropu, abychom nezapomněli, jak vypadá); vysoce efektivní v noci, kdy v opravdovém okně vedle je jen černo; ačkoli je okno otevřené, netáhne s ním i když je venku mráz; dovnitř nelítají komáři a ani v tomhle případě mezigalaktický bordel.
Nevýhody: Možná je to trochu úchylný.

Jeden projektor a tolik radosti, co? 🙂 Máte ještě nějaký další tip na využití? Sem s ním!

PS: Jo jediný co mě na týhle naší nový radosti trochu štve, že jeho chlazení je dost hlučný, takže když ho náhodou využijeme tak, jak se projektory normálně používají – na film, tak k filmu trochu hučí. Ale člověk si zvykne a začne to po chvíli ignorovat.

Pokud se Vám mé fotky líbí, budu moc vděčný za sdílení pomocí tlačítek níže :o)

Leave a Reply

Post Comment

close
Facebook IconTwitter IconGoogle+ profilGoogle+ profilGoogle+ profil