149

Únor, 4, 2017 / 0 comments

149/365 - Den D je tu! Teda den R chci říct. Den rolbovýletu. Dwayne - kolega z práce - má přes zimu druhý job, jezdí s rolbou, už dvacet let. A musím říct, že naprosto chápu, že ho to baví. Od uzavření sjezdovek je nahoře v horách tak parádní klídek! A když vyjde počasí, tak úžasný západ slunce, úžasně barevné mraky, úžasné hvězdy.. Dwaynovi patří mé obrovské DÍKY za možnost jet tam s ním. O téhle mé rolbo-foto-výpravě chystám článek, vlastně víc článků. Jak něco někde vyjde, pochlubím se :) Mimochodem, víte kolik taková rolba s výkonem 550 koní sežere paliva? Cca 30 litrů za hodinu (jojo, půl litru za minutu). Víc povídání a zajímavostí bude v těch chystaných článcích.

149/365 – Den D je tu! Teda den R chci říct. Den rolbovýletu. Dwayne – kolega z práce – má přes zimu druhý job, jezdí s rolbou, už dvacet let. A musím říct, že naprosto chápu, že ho to baví. Od uzavření sjezdovek je nahoře v horách tak parádní klídek! A když vyjde počasí, tak úžasný západ slunce, úžasně barevné mraky, úžasné hvězdy.. Dwaynovi patří mé obrovské DÍKY za možnost jet tam s ním. O téhle mé rolbo-foto-výpravě chystám článek, vlastně víc článků. Jak něco někde vyjde, pochlubím se 🙂

Mimochodem, víte kolik taková rolba s výkonem 550 koní sežere paliva? Cca 30 litrů za hodinu (jojo, půl litru za minutu). Víc povídání a zajímavostí bude v těch chystaných článcích.

Pokud se Vám mé fotky líbí, budu moc vděčný za sdílení pomocí tlačítek níže :o)

Leave a Reply

Post Comment