139-30-1-DSC_9963_DxO

Únor, 4, 2017 / 0 comments

139/365 V minulém emailu jsem se zmínil o tom, že se tu bude konat "Whistler pride + ski festival". V sobotu byl na programu závěrečný průvod přes město. Nějak jsme s Pájou čekali, že se sejde víc lidí. Ale při skupinovém focení mě pobavil tady chlapík, joojoo, selfie hýbe světem. Wikipedie říká: "Výraz „selfie” byl rozšířen hlavně fotografem Jimem Krausem v roce 2005, avšak snímky typu „selfie“ se objevují dlouho před tímto pojmenováním. První fotografický autoportrét vytvořil Robert Cornelius ve Spojených státech amerických v roce 1839."

139/365 V minulém emailu jsem se zmínil o tom, že se tu bude konat „Whistler pride + ski festival“. V sobotu byl na programu závěrečný průvod přes město. Nějak jsme s Pájou čekali, že se sejde víc lidí. Ale při skupinovém focení mě pobavil tady chlapík, joojoo, selfie hýbe světem.

Wikipedie říká: „Výraz „selfie” byl rozšířen hlavně fotografem Jimem Krausem v roce 2005, avšak snímky typu „selfie“ se objevují dlouho před tímto pojmenováním. První fotografický autoportrét vytvořil Robert Cornelius ve Spojených státech amerických v roce 1839.“

Pokud se Vám mé fotky líbí, budu moc vděčný za sdílení pomocí tlačítek níže :o)

Leave a Reply

Post Comment