135-26-1-DSC_0838_DxO

Únor, 4, 2017 / 0 comments

135/365 Mám rád srandu, baví mě bavit lidi (jinak bych ani nemohl průvodcovat na raftech), mám rád vtipy o Chucku Norrisovi, mám rád kameňáky i vtipy kterým se moc lidí třeba ani nesměje, a mám rád i černý humor. Ale tohle mi přišlo teda jako trochu moc. Psíček tam byl přivázanej provázkem a pevně věřím, že to byla hračka. No, jiný kraj, jiný mrav, rozhodně originální způsob, jak "zakrýt" ulomený kus nárazníku - odvedením pozornosti k nebohému pejskovi. Ale když už jsme u těch vtipů, znáš nějakej krátkej dobrej? Pošli, když se sejde víc povedených, pošlu je v dalším emailu a pobavíme se všichni!

135/365 Mám rád srandu, baví mě bavit lidi (jinak bych ani nemohl průvodcovat na raftech), mám rád vtipy o Chucku Norrisovi, mám rád kameňáky i vtipy kterým se moc lidí třeba ani nesměje, a mám rád i černý humor. Ale tohle mi přišlo teda jako trochu moc. Psíček tam byl přivázanej provázkem a pevně věřím, že to byla hračka. No, jiný kraj, jiný mrav, rozhodně originální způsob, jak „zakrýt“ ulomený kus nárazníku – odvedením pozornosti k nebohému pejskovi.

Ale když už jsme u těch vtipů, znáš nějakej krátkej dobrej? Pošli, když se sejde víc povedených, pošlu je v dalším emailu a pobavíme se všichni!

Pokud se Vám mé fotky líbí, budu moc vděčný za sdílení pomocí tlačítek níže :o)

Leave a Reply

Post Comment