129-20-1-DSC_0826_DxO

Únor, 4, 2017 / 0 comments

129/365 Snad to nebude moc jednotvárné, ale překvapivě i celou noc sněžilo a i další den sněží. Silnice jsou komplet zapadané poctivou vrstvou a sníh v ulicích v centru odklízejí bagrama, které ho sváží na 5 metrů vysoké hromady uprostřed náměstí nebo jakýchkoli větších prostorů na ulicích. (děti ty hromady moc baví a já kdybych se nestyděl, tak bych si tam taky zadováděl). Ale chtěl bych se tu ještě pověnovat tomu žlutému školnímu autobusu. Když zastaví školní autobus, nezajíždí ke kraji, zastaví normálně na silnici. A žádné auto nesmí jet okolo, ani v protisměru - všichni musí zastavit a počkat. Jsou za to prý obrovské pokuty.

129/365 Snad to nebude moc jednotvárné, ale překvapivě i celou noc sněžilo a i další den sněží. Silnice jsou komplet zapadané poctivou vrstvou a sníh v ulicích v centru odklízejí bagrama, které ho sváží na 5 metrů vysoké hromady uprostřed náměstí nebo jakýchkoli větších prostorů na ulicích. (děti ty hromady moc baví a já kdybych se nestyděl, tak bych si tam taky zadováděl).

Ale chtěl bych se tu ještě pověnovat tomu žlutému školnímu autobusu. Když zastaví školní autobus, nezajíždí ke kraji, zastaví normálně na silnici. A žádné auto nesmí jet okolo, ani v protisměru – všichni musí zastavit a počkat. Jsou za to prý obrovské pokuty.

Pokud se Vám mé fotky líbí, budu moc vděčný za sdílení pomocí tlačítek níže :o)

Leave a Reply

Post Comment