116-7-1-DSC_0768_DxO

Únor, 4, 2017 / 0 comments

116/365 Dnes jsme s Pájou poprvé obuli sněžnice a vyrazili na kratší výlet. Pravda, fotka s tím na první pohled moc nesouvisí. Na druhý už ale jo - tohle byl náš cíl. A co že to přesně je? "Train wreck trail" - neboli cesta k vraku vlaku. V roce 1950 tu vykolejil vlak. Dostat ho z lesa by bylo příliš náročné, tak ho tu nechali. A dnes je z toho unikátní místo s atmosférou, oficiální sprejerský prostor a hodně fotogenický bikepark. Paráda, ne? U nás by se na památku havárii místo oplotilo a člověk by si na zrezlý vlak nemohl ani sáhnout. A jestli neukážu i ten vlak? Ukážu, připravím spešl fotogalerii z našeho sněžnicování a zveřejním na svém facebooku a asi i postupně na instagramu. A těm co facebook nemají, v příštím emailu na to pošlu odkaz.

116/365 Dnes jsme s Pájou poprvé obuli sněžnice a vyrazili na kratší výlet. Pravda, fotka s tím na první pohled moc nesouvisí. Na druhý už ale jo – tohle byl náš cíl. A co že to přesně je? „Train wreck trail“ – neboli cesta k vraku vlaku. V roce 1950 tu vykolejil vlak.

Dostat ho z lesa by bylo příliš náročné, tak ho tu nechali. A dnes je z toho unikátní místo s atmosférou, oficiální sprejerský prostor a hodně fotogenický bikepark. Paráda, ne? U nás by se na památku havárii místo oplotilo a člověk by si na zrezlý vlak nemohl ani sáhnout. A jestli neukážu i ten vlak? Ukážu, připravím spešl fotogalerii z našeho sněžnicování a zveřejním na svém facebooku a asi i postupně na instagramu. A těm co facebook nemají, v příštím emailu na to pošlu odkaz.

Pokud se Vám mé fotky líbí, budu moc vděčný za sdílení pomocí tlačítek níže :o)

Leave a Reply

Post Comment