112-3-1-DSC_9175_DxO

Prosinec, 30, 2016 / 0 comments

112/365 Slovo dalo slovo a tak jsem v neděli měl pracovní den - fotil jsem u natáčení reklamy na žvýkačky. Chlapíci na prknech a na lyžích lítali pekelně vysoko. Ale toho tu ještě bude dost a navíc jak někteří víte, k točení a kamerám mám taky dost blízko. Takže jedna "behind the scenes" fotka aneb jak že vznikají záběry, kdy kamera jede těsně za sportovcem. (Pro ty co vědí - má REDku na Movi stabilizátoru ovládanym dálkově). Pokud vznikne z toho co jsem nafotil nějaká větší veřejně přístupná galerie, určitě se s ní rád pochlubím :-)

112/365 Slovo dalo slovo a tak jsem v neděli měl pracovní den – fotil jsem u natáčení reklamy na žvýkačky. Chlapíci na prknech a na lyžích lítali pekelně vysoko. Ale toho tu ještě bude dost a navíc jak někteří víte, k točení a kamerám mám taky dost blízko. Takže jedna „behind the scenes“ fotka aneb jak že vznikají záběry, kdy kamera jede těsně za sportovcem.

(Pro ty co vědí – má REDku na Movi stabilizátoru ovládanym dálkově). Pokud vznikne z toho co jsem nafotil nějaká větší veřejně přístupná galerie, určitě se s ní rád pochlubím 🙂

Pokud se Vám mé fotky líbí, budu moc vděčný za sdílení pomocí tlačítek níže :o)

Leave a Reply

Post Comment