102-24-12-DSC_0714_DxO

Prosinec, 28, 2016 / 0 comments

102/365 Vánoce pokus č.1. Štědrý večer nastal...a toto je prosím pěkně moje Štědrovečerní večeře. Pravděpodobně po noční návštěvě Tima Hortonse (viz fotka 43/365, kde jsem tuhle kanadskou klasiku představoval) cestou z ameriky se mi udělalo krapet zle. Celý den jsem nejedl, večer jsem si řekl, že zkusím alespoň takhle dietně. A nic, pak bylo ještě hůř. Dalo by se říct, pos-aný Vánoce, doslova ;)) Jo skoro bych zapomněl, tradiční štědrovečerní pohádka samozřejmě nechyběla. Ačkoli já se u ní svíjel v křečích a řešil, jestli horem nebo dolem..no nic. Pustili jsme si Princeznu se zlatou hvězdou na čele.

102/365 Vánoce pokus č.1. Štědrý večer nastal…a toto je prosím pěkně moje Štědrovečerní večeře. Pravděpodobně po noční návštěvě Tima Hortonse (viz fotka 43/365, kde jsem tuhle kanadskou klasiku představoval) cestou z ameriky se mi udělalo krapet zle. Celý den jsem nejedl, večer jsem si řekl, že zkusím alespoň takhle dietně. A nic, pak bylo ještě hůř. Dalo by se říct, pos-aný Vánoce, doslova ;))

Jo skoro bych zapomněl, tradiční štědrovečerní pohádka samozřejmě nechyběla. Ačkoli já se u ní svíjel v křečích a řešil, jestli horem nebo dolem..no nic. Pustili jsme si Princeznu se zlatou hvězdou na čele.

Pokud se Vám mé fotky líbí, budu moc vděčný za sdílení pomocí tlačítek níže :o)

Leave a Reply

Post Comment