96-18-12-DSC_0620_DxO

Prosinec, 20, 2016 / 0 comments

96/365 Samou helmou jsem ani nenapsal, že včera jsem tedy měl oficiálně poslední pracovní den a teď měsíc pauza, juhuhů! Ale dnes, v pátek, nás ještě čekal firemní "christmas dinner", prostě vánoční večírek. Byli jsme pozvaní do Irish Pubu, je hned pod sjezdovkama, pravidelně uvnitř hraje živá muzika, mají velký výběr piv a bývá tu dost narváno. Nechci vypadat negativně (protože to fakt nejsem), ale objednal jsem si pivo s názvem "Pilsner". Bylo to ale cosi divného, co tomuhle jménu dělalo fakt velikou ostudu. Pořádný burgr chuť určitě zlepší. Zlepšil by, kdyby nebyl hořkej tím, jak bylo maso připálené. Ostatní mám pocit, že z jídla taky nebyli úplně odvázaní. Ale což, posezení to bylo fajn, jen na jídlo už tam asi znova nepůjdem :)

96/365 Samou helmou jsem ani nenapsal, že včera jsem tedy měl oficiálně poslední pracovní den a teď měsíc pauza, juhuhů! Ale dnes, v pátek, nás ještě čekal firemní „christmas dinner“, prostě vánoční večírek. Byli jsme pozvaní do Irish Pubu, je hned pod sjezdovkama, pravidelně uvnitř hraje živá muzika, mají velký výběr piv a bývá tu dost narváno.

Nechci vypadat negativně (protože to fakt nejsem), ale objednal jsem si pivo s názvem „Pilsner“. Bylo to ale cosi divného, co tomuhle jménu dělalo fakt velikou ostudu. Pořádný burgr chuť určitě zlepší. Zlepšil by, kdyby nebyl hořkej tím, jak bylo maso připálené. Ostatní mám pocit, že z jídla taky nebyli úplně odvázaní. Ale což, posezení to bylo fajn, jen na jídlo už tam asi znova nepůjdem 🙂

Pokud se Vám mé fotky líbí, budu moc vděčný za sdílení pomocí tlačítek níže :o)

Leave a Reply

Post Comment