88-10-12-DSC_0610_DxO

Prosinec, 20, 2016 / 0 comments

88/365 Místní re-use-it centrum už jsem zmínil u fotky, kde jsem psal o koupených pracovních botách. Mají tam takovýhle krásný plot, celoročně. Nevím, jestli všechny ty lyže jsou ve stavu neschopném jízdy, některé kousky vypadají fakt moc hezky. Ale zpět k re-use-it centru. Funguje to tak, že když už člověk něco nepotřebuje, odveze to sem, místo aby to prodával nebo vyhodil. Tady to okouknou, nalepí na to cenu a prodají to. A peníze z prodeje jdou na charitu. Seženete tu od lyží a oblečení přes nádobí až po hifi věže a elektroniku, nakupují tu všichni a všichni tam vozí věci.

88/365 Místní re-use-it centrum už jsem zmínil u fotky, kde jsem psal o koupených pracovních botách. Mají tam takovýhle krásný plot, celoročně. Nevím, jestli všechny ty lyže jsou ve stavu neschopném jízdy, některé kousky vypadají fakt moc hezky.

Ale zpět k re-use-it centru. Funguje to tak, že když už člověk něco nepotřebuje, odveze to sem, místo aby to prodával nebo vyhodil. Tady to okouknou, nalepí na to cenu a prodají to. A peníze z prodeje jdou na charitu. Seženete tu od lyží a oblečení přes nádobí až po hifi věže a elektroniku, nakupují tu všichni a všichni tam vozí věci.

Pokud se Vám mé fotky líbí, budu moc vděčný za sdílení pomocí tlačítek níže :o)

Leave a Reply

Post Comment