87-9-12-DSC_0605

Prosinec, 20, 2016 / 0 comments

87/365 Na facebooku jsem se u téhle fotky ptal, co že je tohle za zvíře. Jedna z možností co jste poslali byl "zmoklej přerostlej kojotojezevčík". Dlouho mi připadalo, že to tak asi bude. Ale nakonec jsme došli k tomu, že to je skutečně jen kojot. Už jsem je viděl víckrát, když jsem jel s firemním truckem vyložit odpad z rekonstrukce. Ale nikdy jsem neměl po ruce foťák a když jsem měl vyloženo, tak už byli fuč. Teď jsem vyložil, foťák nechal po ruce a chvilku si na ně počíhal. Ale stejně tam byl jen chviličku a pak odběhl do lesa. S teleobjektivem by se fotil líp, ale teleobjektiv v kapse v práci nenosím.

87/365 Na facebooku jsem se u téhle fotky ptal, co že je tohle za zvíře. Jedna z možností co jste poslali byl „zmoklej přerostlej kojotojezevčík“. Dlouho mi připadalo, že to tak asi bude. Ale nakonec jsme došli k tomu, že to je skutečně jen kojot.

Už jsem je viděl víckrát, když jsem jel s firemním truckem vyložit odpad z rekonstrukce. Ale nikdy jsem neměl po ruce foťák a když jsem měl vyloženo, tak už byli fuč. Teď jsem vyložil, foťák nechal po ruce a chvilku si na ně počíhal. Ale stejně tam byl jen chviličku a pak odběhl do lesa. S teleobjektivem by se fotil líp, ale teleobjektiv v kapse v práci nenosím.

Pokud se Vám mé fotky líbí, budu moc vděčný za sdílení pomocí tlačítek níže :o)

Leave a Reply

Post Comment