81-3-12-DSC_0591

Prosinec, 20, 2016 / 0 comments

81/365 Na Facebooku, kde fotky zveřejňuju také, jsem u téhle napsal, že příběh je nezveřejnitelný a že přiletí až v emailu. Tedy: Jel jsem s Mikem z práce (ten basejumper, viz fotka 60) pro nějaký matroš a tak jsme cestou povídali, já o vodě, on o skákání z všeho možného. No a před měsícem byl na pivku s Němcem, který ve Whistleru žije už 6 let a je taky basejumper. Prý se ho zeptal, co si myslí o tom jeřábu, co tu teď stojí (viz fotka). Mike mu nato řekl, že si myslí, že to fakt nejde, že je moc nízkej. A Němec mu nato oznámil, "že už ho dal". No a tak to Mikovi nedalo spát a jednoho večera, když ze stavby všichni odjeli, vylezl nahoru a taky z něj skočil. Ale prý by to už znova neudělal, že je to prý fakt nízko a měl strach (nízko = málo času na to odhodit padák a stihnout ho otevřít). Nevíte-li, co to ten basejumping je, na jaře mám v plánu s Mikem nějakej seskok nafotit, nějakej legálnější, většina BASE (Buildings, Antennas, Spans a Earth) skákání je nelegální, takže se z toho samozřejmě většinou ani nic nefotí ani netočí. Ale před třemi lety měl štěstí a legálně a ještě za peníze si skočil z lanovky Peak 2 peak, která spojuje kopce Whistler a Blackcomb. Pro natáčení reklamy pro Lincoln auta. Na celou reklamu a Mikovu vteřinku slávy koukejte tady.

81/365 Na Facebooku, kde fotky zveřejňuju také, jsem u téhle napsal, že příběh je nezveřejnitelný a že přiletí až v emailu. Tedy:

Jel jsem s Mikem z práce (ten basejumper, viz fotka 60) pro nějaký matroš a tak jsme cestou povídali, já o vodě, on o skákání z všeho možného. No a před měsícem byl na pivku s Němcem, který ve Whistleru žije už 6 let a je taky basejumper. Prý se ho zeptal, co si myslí o tom jeřábu, co tu teď stojí (viz fotka). Mike mu nato řekl, že si myslí, že to fakt nejde, že je moc nízkej. A Němec mu nato oznámil, „že už ho dal“.

No a tak to Mikovi nedalo spát a jednoho večera, když ze stavby všichni odjeli, vylezl nahoru a taky z něj skočil. Ale prý by to už znova neudělal, že je to prý fakt nízko a měl strach (nízko = málo času na to odhodit padák a stihnout ho otevřít). Nevíte-li, co to ten basejumping je, na jaře mám v plánu s Mikem nějakej seskok nafotit, nějakej legálnější, většina BASE (Buildings, Antennas, Spans a Earth) skákání je nelegální, takže se z toho samozřejmě většinou ani nic nefotí ani netočí.

Ale před třemi lety měl štěstí a legálně a ještě za peníze si skočil z lanovky Peak 2 peak, která spojuje kopce Whistler a Blackcomb. Pro natáčení reklamy pro Lincoln auta. Na celou reklamu a Mikovu vteřinku slávy koukejte tady.

Pokud se Vám mé fotky líbí, budu moc vděčný za sdílení pomocí tlačítek níže :o)

Leave a Reply

Post Comment