Podmínky 365 soutěže

Toto jsou podrobné podmínky, info jak se do soutěže zapojit najdete zde.

Soutěžit mohou všichni přihlášení k odběru mých českých emailů z mého projektu 365 dní v Kanadě, 365 fotek. Z odběru je možné se kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v dolní části každého emailu. Vaše emailové adresy nikomu dalšímu neprozradím, spamy mě taky pěkně štvou!

Losovat se bude ze všech soutěžících, kteří odpověděli správně alespoň na 9 z celkových 12 soutěžních otázek. K účasti v soutěži nebude podmínkou nákup. Zasílání soutěžních odpovědí bude probíhat online za pomoci služby Google Docs.

Soutěžní otázka může přijít v kterémkoli z emailů projektu 365 dní v Kanadě, 365 fotek.

Na všechny otázky je možné odpovídat po celou dobu trvání soutěže – soutěžit tedy může i ten, kdo se přihlásí až například v listopadu – jen si musí projít archiv odeslaných emailů a odpovědět správně alespoň na 9 otázek (u samotné otázky bude vždy napsáno, že se jedná o soutěžní otázku).

Pokud soutěžící bude chtít vědět, na kolik již odpověděl otázek a kolik mu jich ještě zbývá, může mi zaslat dotaz – odpovědí na email z projektu 365. Ceny nejsou právně vymahatelné. Pokud některá z cen od sponzorů nebude dostupná, je možná změna za jinou cenu. Změna pravidel vyhrazena.

Výherci budou kontaktováni uvedeným emailem, se kterým budou soutěžit. Pokud mi výherce do 2 týdnů neodpoví, vylosuju náhradníka. Losování proběhne 10. prosince 2016. Pokud získám podezření, že jeden člověk posílá odpovědi z více různých emailů, vyhrazuji si právo nato, všechny tyto odpovědi ze soutěže vyřadit.

Pokud se Vám stránka líbí, budu moc rád za sdílení či za palec :o) A pokud se stanete fanoušky na Facebooku, dozvíte se o všech novinkách!

     
close
Facebook IconTwitter IconGoogle+ profilGoogle+ profilGoogle+ profil