147-7-2-DSC_0336_DxO

Únor, 4, 2017 / 0 comments

147/365 Na dnešek jsem se zvlášť těšil, i když jsem vlastně nevěděl, co očekávat. V plánu byl skicross a snowboardcross, to ještě není až tak nic divného. Ale ono to byly závody pouze dětí 9-13 let. A musím říct, že tohle jsem fakt nečekal. Férové závody a féroví závodníci, žádné děti. Styl, jakým řezali zatáčky crossového koryta a jak do toho šli, to jsem teda vůbec nepobral. Opravdu neuvěřitelná podívaná. Až se proberu všema fotkama, ještě vám pošlu odkaz na fotogalerii. Byli fakt naprosto neuvěřitelní!

147/365 Na dnešek jsem se zvlášť těšil, i když jsem vlastně nevěděl, co očekávat. V plánu byl skicross a snowboardcross, to ještě není až tak nic divného. Ale ono to byly závody pouze dětí 9-13 let. A musím říct, že tohle jsem fakt nečekal. Férové závody a féroví závodníci, žádné děti.

Styl, jakým řezali zatáčky crossového koryta a jak do toho šli, to jsem teda vůbec nepobral. Opravdu neuvěřitelná podívaná. Až se proberu všema fotkama, ještě vám pošlu odkaz na fotogalerii. Byli fakt naprosto neuvěřitelní!

Pokud se Vám mé fotky líbí, budu moc vděčný za sdílení pomocí tlačítek níže :o)

Leave a Reply

Post Comment