144-4-2-DSC_0858_DxO

Únor, 4, 2017 / 0 comments

144/365 "Kdo si myslí, že rozvody jsou to nejhorší, tak on i večer při svíčkách nemusí být procházka růžovou zahradou." Takhle Pája popsala naší čtvrteční večerní romantiku. Akorát bez fotky to možná mohlo být trochu matoucí. Dostali jsme tip, že náš auto-problém by mohl být ještě možná svíčkama nebo nějakým podobným problémem. Tak svíčky, to přeci je sranda vyměnit, ne? Pokud nemáte Ford Explorer, tak pravděpodobně jo. U našeho mazlíka je potřeba k jedné trojici lézt ze strany se sundaným kolem a k druhé trojici je potřeba lézt zvrchu, s natřikrát zlomenou rukou. A je potřeba si přibalit nekompromisní sílu 3-4 vzpěračů a soustředit ji pouze do zápěstí. Výsledek? Po pár hodinách boje jsme vyměnili 4 svíčky, poslední 2 nejsem schopný povolit ani kdybych se...nejsem. Necháváme to odležet a přijde další pokus. Jo a během toho napadlo asi 15 čísel sněhu, takže se nám průběžně sklápěla kapota na hlavu.

144/365 „Kdo si myslí, že rozvody jsou to nejhorší, tak on i večer při svíčkách nemusí být procházka růžovou zahradou.“ Takhle Pája popsala naší čtvrteční večerní romantiku. Akorát bez fotky to možná mohlo být trochu matoucí. Dostali jsme tip, že náš auto-problém by mohl být ještě možná svíčkama nebo nějakým podobným problémem. Tak svíčky, to přeci je sranda vyměnit, ne?

Pokud nemáte Ford Explorer, tak pravděpodobně jo. U našeho mazlíka je potřeba k jedné trojici lézt ze strany se sundaným kolem a k druhé trojici je potřeba lézt zvrchu, s natřikrát zlomenou rukou. A je potřeba si přibalit nekompromisní sílu 3-4 vzpěračů a soustředit ji pouze do zápěstí. Výsledek? Po pár hodinách boje jsme vyměnili 4 svíčky, poslední 2 nejsem schopný povolit ani kdybych se…nejsem. Necháváme to odležet a přijde další pokus. Jo a během toho napadlo asi 15 čísel sněhu, takže se nám průběžně sklápěla kapota na hlavu.

Pokud se Vám mé fotky líbí, budu moc vděčný za sdílení pomocí tlačítek níže :o)

Leave a Reply

Post Comment