010-DSC_7626

Říjen, 4, 2016 / 0 comments

10/365 Naše první spaní v autoposteli a hned parádní úlovek pro Wild Camping TIPS databázi, místo u vyhlídky na Alexander falls. Ale pravda je, že vodopád je pořád jenom vodopád, takže ho "trochu" zastínil "náš první medvěd" a ještě k tomu takhle v akci. To si jen tak spíte, je asi 8 ráno a najednou vás probere nějakej rozruch vedle auta, jak paní něco pokřikuje. Rozlepíte oči a vidíte vedle zaparkovanej jeep s nápisem "bear watching tours" a jeho posádku pozorující medvěda okukujícího auto vedlespícího týpka, který přijel asi někdy v noci. Chlapík nechal asi odpadky nebo něco vedle auta a na střeše, takže mu to méďa uklidil, akorát když mu lezl na střechu auta, trochu mu prošlápnul kapotu. A pak odkráčel. Takže z tepla spacáku jsme jen otevřeli zadní okno a zvědavýho méďu fotili a pozorovali. Dobré ráno, Whistlere! :-)

10/365 Naše první spaní v autoposteli a hned parádní úlovek pro Wild Camping TIPS databázi, místo u vyhlídky na Alexander falls. Ale pravda je, že vodopád je pořád jenom vodopád, takže ho „trochu“ zastínil „náš první medvěd“ a ještě k tomu takhle v akci.

To si jen tak spíte, je asi 8 ráno a najednou vás probere nějakej rozruch vedle auta, jak paní něco pokřikuje. Rozlepíte oči a vidíte vedle zaparkovanej jeep s nápisem „bear watching tours“ a jeho posádku pozorující medvěda okukujícího auto vedlespícího týpka, který přijel asi někdy v noci. Chlapík nechal asi odpadky nebo něco vedle auta a na střeše, takže mu to méďa uklidil, akorát když mu lezl na střechu auta, trochu mu prošlápnul kapotu. A pak odkráčel. Takže z tepla spacáku jsme jen otevřeli zadní okno a zvědavýho méďu fotili a pozorovali. Dobré ráno, Whistlere! 🙂

Pokud se Vám mé fotky líbí, budu moc vděčný za sdílení pomocí tlačítek níže :o)

Leave a Reply

Post Comment